Novostavba Rajčianka.

Moderné 2,3 izbové byty a jeden 4 izbový byt .

6 garážových státi, 8 krytých vonkajších parkovacích miest a 5 otvorených parkovacích miest.O projekte

Bytový dom pri Rajčianke pozostáva z 13 bytových jednotiek na 5 nadzemných podlažiach.Jedná sa o dvojizbové a trojizbové byty s nadštandardne veľkými loggiami a jeden 4 izbový byt s rozľahlými terasami. Súčasťou každého bytu okrem loggie je aj bytová kobka nachadzajúca sa v podzemných priestoroch, ako aj podzemné vonkajšie parkovanie.

Novostavba vyrástla v mestskej časti Závodie, na ulici Pri Rajčianke, ktorá ponúka tiché prostredie na skok od centra mesta Žilina. Táto lokalita tiež poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. V pešej dostupnosti sa nachádza kostol, škola, škôlka, pošta, obchody, kaviarne a reštaurácie.

2-Izbový byt

Príjemné a tiché prostredie bývania dotvára dispozícia a vybavenie bytov. Všetky bytové jednotky sú navrhnuté s dôrazom na modernú architektúru a výborné dispozičné riešenie.

Virtuálna prehliadka 4-izbového bytu

3-Izbový byt

Veľmi efektívnym a moderným ekologickým riešením je zelená vegetačná strecha, ktorá plní okrem estetickej aj izolačnú funkciu. Zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia, zlepšuje kvalitu ovzdušia a podporuje dobrú mikroklímu prostredia.

Virtuálna prehliadka 4-izbového bytu
Novostavba rajcianka

Dohodnime si stretnutie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov